Plovoucí podlahy​

Laminátové podlahy

laminátové podlahyLaminátové, nejrozšířenější, plovoucí podlahy pro bytové i komerční použití. V dnešní době jsou opět na výsluní mezi jinými pdolahovinami díky kvalitnější úpravě povrchů a dokonalému systému tzv. zámků (kliků). Lze je využít téměř do všech místností!

Možnosti provedení laminátových podlah:

Ceny laminátových podlah:

- již od: 179,- Kč/m2 za 7mm provedení pro komerční účely

Dřevěné podlahy

dřevěné podlahyDřevěné parketové podlahy jsou stálicí mezi podlahovými krytinami. Přirozenost a krása přírodního dřeva v domácnosti přináší kus přírody i do Vašeho domu. Horní vrstvu parket pokrývá různě silná dýha z ušlechtilého dřeva, která je lakována a vytvrzována UV zářením. Také může být povrchově upravena přírodním olejem. Střední vrstva je vyvořena z měkkého dřeva a je v ní vyfrézován zámkový spoj. Podélnou a příčnou stálost zaručuje spodní vrstva dýhy.

Možnosti provedení dřevěných podlah:

Marmoleum

marmoleumMarmoleum - je přírodní plovoucí podlahovina, kterí je dodávána jak v lamelách, tak ve čtvercích. Díky vrstvě marmolea je lze tuto podlahovinu řadit mezi ekologické krytiny, které přispívají ke zdravému bydlení.
Marmoleum také zajišťuje přirozenou antistatičnost. Prach a nečistoty tak lze snadno a rychle vysát. Na jeho povrchu také nedochází k šíření batkterií, čímž je nejvhodnější podlahovinou pro lidi trpícími alergiemi nebo astmatickými potížemi.
Odhalte nečekané možnosti a vynikající vlastnosti této podlahy v kuchyních, ložnicích, koupelnách. Prostě všude tam, kde Vás to napadne!

Možnosti provedení podlah z marmolea:

Korek

korekKorek je materiál s jedinečnými vlastnostmi. je odolný vůči opotřebení, skvěle izoluje hluk, teplo i vibrace, nedeformuje se a je ekologický. Podlahy z něj se vyrábí v mnoha rozličných barevných a vzorových variacích. Sluší všem místnostem (fitness, kanceláře, ad.), kde mu ještě napomáhá jeho snadná údržba.

Vynil

vynilVynil - pozvolna vítězí nad klasickými materiály. Tomuto trendu nahrává mnoho faktorů. Hlavním z nich je úspora času při náročném životním stylu. Dřevo vyžaduje pracnou a pravidelnou údržbu. Péče o vinylovou podlahu je minimální. Dřevo časem ztrácí původní vzhled. Vinyl si zachovává originální podobu velmi dlouho. Výměna vzoru je například dřevěných podlah složitá. Vinyl vyměníte a nahradíte novým vzorem snadněji. Pokud chcete trávit čas zábavou a ne údržbou domácnosti, pak si Vinyl najde cestu i k Vám.

Naše reference: