Pokládání podlah - Beran interier

Realizace podlah z nejrůznějších materiálů, to je jedna z hlavních specializací naší firmy. Naše služby využívají v Klatovech, Nýrsku a okolí klienti již více než 20 let, a jsme rádi, že se k nám s důvěrou vrací.

Pravidelně pro vás připravujeme výhodné AKCE.

Dřevěné podlahy

Dřevěné - parketové podlahy jsou stálicí mezi podlahovými krytinami. Přirozenost a krása přírodního dřeva v domácnosti přináší kus přírody i do Vašeho domu. Horní vrstvu parket pokrývá různě silná dýha z ušlechtilého dřeva, která je lakována a vytvrzována UV zářením. Také může být povrchově upravena přírodním olejem. Střední vrstva je vytvořena z měkkého dřeva a je v ní vyfrézován zámkový spoj. Podélnou a příčnou stálost zaručuje spodní vrstva dýhy.

Laminátové podlahy

Nejrozšířenějšími plovoucími podlahami pro bytové i komerční použití jsou podlahy laminátové. V dnešní době jsou opět na výsluní mezi jinými podlahovinami díky kvalitnější úpravě povrchů a dokonalému systému tzv. zámků (kliků). Lze je využít téměř do všech místností!

Marmoleum

Marmoleum je přírodní plovoucí podlahovina, která je dodávána jak v lamelách, tak ve čtvercích. Díky vrstvě marmolea je lze tuto podlahovinu řadit mezi ekologické krytiny, které přispívají ke zdravému bydlení.
Marmoleum také zajišťuje přirozenou antistatičnost. Prach a nečistoty tak lze snadno a rychle vysát. Na jeho povrchu také nedochází k šíření batkterií, čímž je nejvhodnější podlahovinou pro lidi trpícími alergiemi nebo astmatickými potížemi.
Odhalte nečekané možnosti a vynikající vlastnosti této podlahy v kuchyních, ložnicích, koupelnách. Prostě všude tam, kde Vás to napadne!

Vinylové podlahy

Vynil pozvolna vítězí nad klasickými materiály. Tomuto trendu nahrává mnoho faktorů. Hlavním z nich je úspora času při náročném životním stylu. Dřevo vyžaduje pracnou a pravidelnou údržbu. Péče o vinylovou podlahu je minimální. Dřevo časem ztrácí původní vzhled. Vinyl si zachovává originální podobu velmi dlouho. Výměna vzoru je například dřevěných podlah složitá. Vinyl vyměníte a nahradíte novým vzorem snadněji. Pokud chcete trávit čas zábavou a ne údržbou domácnosti, pak si Vinyl najde cestu i k Vám.

Korkové podlahy

Korek je materiál s jedinečnými vlastnostmi. je odolný vůči opotřebení, skvěle izoluje hluk, teplo i vibrace, nedeformuje se a je ekologický. Podlahy z něj se vyrábí v mnoha rozličných barevných a vzorových variacích. Sluší všem místnostem (fitness, kanceláře, ad.), kde mu ještě napomáhá jeho snadná údržba.

Vedle výše uvedených krytin na vaše přání zrealizujeme podlahu i z dalších materiálů, pokládáme také koberce a PVC.

Pro konkrétní nabídku, nebo jen nezávaznou konzultaci nás prosím kontaktujte telefonickye-mailem, prostřednictvím  kontaktního formuláře, nebo nás můžete navštívit osobně ve vzorkové prodejně na náměstí v Nýrsku.

Kontaktní informace

Pavel Beran - Beran interier
Rybářská 132
340 22 Nýrsko
Česká republika
IČ:
DIČ
Provozní doba: Pondělí - Pátek 9:00 - 16:00