Žaluzie

Horizontální žaluzie 

horizontální žaluzieHorizontální žaluzie představují stále nejrozšířenější způsob protisluneční ochrany a staly se nedílnou součástí interiéru, chrání proti slunečním paprskům, regulují světlo v místnosti a chrání i vaše soukromí. Využití horizontálních žaluzií je mnohostranné a jejich barevná škála dovoluje harmonicky sladit barvy v místnosti s barevnými doplňky a vytvořit tak příjemnou atmosféru dle vašeho vkusu. Výhodou je především jejich minimální údržba a především cenová dostupnost. 

Žaluzie Isoline, Isoline Loco a Isoline Prim se nabízejí s jednoduchým řetízkovým ovládáním s moderním designem profilů. 

Barevná sladěnost s možností imitace dřeva a samozřejmě i s domykatelným (celostínícím) provedením od nás v ceně!

Možnosti provedení:

Ceny horizontálních žaluzií již od:

  • 199,- Kč/m2 za meziskelní a interiérové pro zdvojená okna
  • 269,- Kč/m2 za meziskelní a interiérové pro zdvojená okna
  • 399,- Kč/m2 za Isoline ECO ovládané provázkem a tyčkou
  • 439,- Kč/m2 za Isoline Loco pro okna se zakulaceným profilem

Vertikální žaluzie

vertikální žaluzieVertikální žaluzie elegantně doplní váš interiér a zcela nahradí záclony nebo závěsy. Díky široké nabídce materiálů a barevných odstínů vkusně a moderně sladíte vaši kancelář i domov. Jejich antistatická úprava, barevná a tvarová stálost vyžaduje minimální nároky na údržbu. Mezi její přednosti patří schopnost zaclonit velké plochy. Celkový dojem vede k provzdušnění celého prostoru. Překvapí vás řadou neočekávaných světelných a prostorových efektů.

Možnosti provedení:

Ceny vertikálních žaluzií již od:

380,- Kč/m2 dle typu profilu a druhu látky

Další interiérové stínění

Dále z interiérového zastínění nabízíme žaluzie dřevěné, hliníkové, s imitací dřeva, plastové vertikální žaluzie, japonské látkové stěny, různé typy bambusových a látkových rolet a plissé.

Možnosti provedení:

Podrobnější informace na stránkách výrobce Kasko.